Robot Sophia, Türkiye’ye geliyor

Robot Sophia, Türkiye’ye geliyor

Hemofili tanısına türk imzası

Hemofili tanısına türk imzası

KOAH hastalarına nefes aldıracak yöntem

KOAH hastalarına nefes aldıracak yöntem

“Yeterli beslen, sağlıklı yaşlan”

“Yeterli beslen, sağlıklı yaşlan”

Türk bilim insanlarının geliştirdiği cihazla ‘Epilepsi’ hastalığı tarihe karışacak

Türk bilim insanlarının geliştirdiği cihazla ‘Epilepsi’ hastalığı tarihe karışacak

Sınırın havadaki gözleri yeni yılda da görev başında
 • Ana Sayfa » Gündem
 • 24 Ocak 2018 - 11:27:53
Sınırın havadaki gözleri yeni yılda da görev başında

Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye sınırında karada olduğu gibi hava unsurları da son teknolojiyi kullanarak 24 saat Suriye’deki hava sahasını denetliyor. Kilis’te Türk Hava Kuvvetleri’nin Hawk Batarya Komutanlığı birlikleri Suriye üzerinde uçan uçaklar, hava araçları ile İnsansız Hava Araçlarını (İHA) tespit ve gözetleme yaparak, 40 kilometreye kadar mesafedeki hava araçlarını anında yok etme yeteneğine sahip son […]

Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye sınırında karada olduğu gibi hava unsurları da son teknolojiyi kullanarak 24 saat Suriye’deki hava sahasını denetliyor.

Kilis’te Türk Hava Kuvvetleri’nin birlikleri Suriye üzerinde uçan uçaklar, hava araçları ile İnsansız Hava Araçlarını () tespit ve gözetleme yaparak, 40 kilometreye kadar mesafedeki hava araçlarını anında yok etme yeteneğine sahip son teknolojik imkanları kullanan birlikler günün 24 saati vazife yapıyor.

SURİYE SINIRI 24 SAAT GÖZLENİYOR

’na bağlı 13’üncü Hawk Batarya Komutanlığı birlikleri, Suriye’deki gelişmeler üzerine Şehit Mehmet Hudut Karakolu’nda üst bölgesi oluşturdu.

Sınırın havadaki gözleri yeni yılda da vazife başında VİDEO

GÖKTEKİ HER HAREKET İZLENİYOR

İhlas Haber Ajansının (İHA) hususi izinle girdiği ve ’de ilk kez görüntülenen 13’üncü Hawk Batarya Komutanlığında görevli birlikler, Suriye hava sahasındaki tüm hareketlilik, Suriye hava sahası üzerinden ’ye doğru yaklaşan uçaklar, hava araçları ile İHA’lar tespit ve gözetlemesi yapılıyor.

SANİYELER İÇİNDE TEHDİTLER YOK EDİLİYOR

Birkaç saniye içerisinde amade hale gelen sistem son teknolojik imkanları kullanarak Türkiye’ye tehdit olacak havadaki tüm konuşulu bulunan kadar havada füzelerle anında imha edebiliyor. Suriye hava sahasındaki uçan ve Türkiye’ye yaklaşan herhangi bir hava anında entegre sistem ile hem Genelkurmay Başkanlığı hem de Hava Kuvvetler Komutanlığı tarafından görülebiliyor.

13’üncü Hawk Batarya Komutanlığında vazife yapan Mehmetçik, uzman çavuş astsubay ve subaylar, yeni yıla Suriye sınırındaki birliklerinde Suriye hava sahasındaki gelişmeleri takip ederek girdi.

The comments are closed.

reklam
KÖŞE YAZARLARI

Sizce web sayfamız nasıl?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
SÜPER LİG PUAN DURUMU
 • Takımlar
 • O
 • G
 • B
 • M
 • AV
 • P
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz